** MAKARA ** pokoje gościnne
WARUNKI REZERWACJI

 1. Rezerwacji można dokonać wypełniając formularz na stronie www.makara.com.pl lub pisząc na adres e-mail: rezerwacje@makara.com.pl.
 2. Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o sprawdzenie dostępności pokoi w wybranym terminie telefonicznie lub mailowo oraz zapoznanie się z warunkami rezerwacji.
 3. Rezerwacji prosimy dokonać na osobę, która będzie dokonywać płatności.
 4. Rezerwację uznaje się za potwierdzoną po wpłaceniu 50% zaliczki na konto usługodawcy.
 5. PPHU MAKARA S.C. pokoje gościnne, w przypadku pełnego obłożenia, może zażądać wpłaty zaliczki w wysokości do 100% kosztów pobytu.
 6. Płatności zaliczki z tytułu rezerwacji dokonać należy w terminie wskazanym w potwierdzeniu rezerwacji. Nie wpłacenie zaliczki w określonym terminie skutkuje anulowaniem rezerwacji bez gwarancji dostępności pokoi.
 7. Wpłaty zaliczki można dokonać przelewem bankowym lub w obiekcie kartą płatniczą oraz gotówką.
 8. Potwierdzenie otrzymania zaliczki – płatności zostanie przesłane na adres e-mail Gościa.
 9. Anulowanie rezerwacji najpóźniej na 2 dni przed datą planowanego przyjazdu lub wcześniej, jest bezkosztowe. (w tym również z przyczyn losowych), tym samym wpłacone zaliczki z tytułu rezerwacji zostaną zwrócone na wskazane przez gościa konto bankowe z zastrzeżeniem prawa do braku zwrotu zaliczki w terminie rezerwowanym przez Gościa w przypadku pełnego obłożenia w obiekcie.
 10. W celu anulowania lub zmiany w terminie oraz innej zmiany w rezerwacji należy pisemnie skontaktować się z recepcją, pisząc na adres: rezerwacje@makara.com.pl lub dzwoniąc pod numer : +48 32 256 66 66.
 11. W przypadku anulowania rezerwacji po terminie wskazanym w rezerwacji lub nie przybyciu w dniu wskazanym w rezerwacji, **Makara** pokoje gościnne obciążą gościa kosztami pierwszej doby za zarezerwowany pokój lub pokoje.
 12. Rezerwacja potwierdzona i niewykorzystana w całości, w rezerwowanym terminie pobytu, w całości obciąża Gościa zgodnie z wcześniej złożoną rezerwacją. Płatna 100% uzgodnionej usługi.
 13. Zmiana terminu rezerwacji jest bezkosztowa, jeżeli zostanie zgłoszona co najmniej na 2 dni przed planowanym przyjazdem.
 14. Wszelkie reklamacje dotyczące rezerwacji oraz pobytu powinny być kierowane do obiektu **Makara** pokoje gościnne mailowo na adres : rezerwacje@makara.com.pl.
 15. Zgodnie z przepisami ustawy o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. , wprowadzone dane do systemu zarządzania obiektem noclegowym będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rezerwacji.

Dziękujemy za zapoznanie się z warunkami rezerwacji oraz serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.